Amerikan Kültür Kayseri
whatsapp
  • 0352 221 07 00

AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ KAYSERİ

Kayseri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Kayseri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY), 48 Günde İngilizce, Mesleki İngilizce ve Kurumsal Çözümler sunmaktadır.NEDEN KAYSERİ AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ?

Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu eğitim verir. Böylece Avrupa Standartlarında eğitim alma imkânı sunar. Sadece gramer bilen öğrenciler değil, öğrendiklerini kullanabilen öğrenci mezun etmeyi hedefler.

Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı eğitimciler ve deneyimli Türk Eğitmenler ile eğitim verir.

Şubesinde tecrübeli, uzman yabancı ve Türk eğitim direktörleri bulundurur.

Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dokümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.

Öğrencilerini İngilizce seviye tespiti sonrasında en verim alacağı sınıfa yerleştirir.

Uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.

%100 öğrenme garantisi sunar. Aldığı kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine "başaramadınız" demez. Devamsızlığı %10'u aşmamış ve ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış ise; üst kura geçemeyen öğrencilere ücretsiz tekrar hakkı verir.

İlk 12 ders saatinde öğrencilerimizin kayıt sildirme ve iptal hakkı vardır.

Öğrencilerimizin eğitimlerini 1 yıl boyunca dondurma hakları vardır.

İnternet ortamında özellikle kelime çalışmaları yapabileceği site üyeliğini ücretsiz olarak verir. (Mykelime.com sitesi)

Öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-active metodu ile diğer eğitim metotlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar.

Konuşma odaklı olan 48 Günde İngilizce Eğitim programını başarı ile uygular.

Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla, olabilecek en kısa ve en kalıcı İngilizceyle öğrencilerinin yanındadır.

Öğrencilerine, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğretir,

Öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunar.

Uluslararası TESOL İngilizce öğretmenliği programının Türkiye yetkilisi olup, öğretmenlik eğitimleri verir.


AKD Kayseri AKD Kayseri AKD Kayseri AKD Kayseri

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

Kayseri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

  • Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek.
  • Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek.
  • Eğitim sürekliliğini sağlamak
  • Gramer eğitiminin yanında ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek.
  • Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak.
  • Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek.
  • Öğrenci memnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak.
  • Eğitimde sürekliliği sağlamak.